U9: megszakadt az ősz óta tartó veretlenségi sorozatunk a Kölyökligában

Április első vasárnapján folytatódtak a Kölyökliga Felsőházi rájátszásai: sajnos idősebb korosztályunk ősz óta tartó veretlenségi szériája ebben a fordulóban megszakadt.

Viadukt SE Biatorbágy – Jászfényszaru VSE 0:8

fotó: Tarr Gergely

Értékelés: Nyilatkozat
Edző: Tarr Gergely

Az U9-es csapatunk első mérkőzése miatt elég szomorú vagyok. A találkozót sajnos nem a jobb csapat és a jobban futballozó gárda nyerte meg, hanem a szerencsésebb, igaz, hogy ehhez a szerencséhez nagyban hozzájárult a mi asszisztálásunk is. Végig dominálva játszottuk le a 2×15 percet, de a kapu előtti lehetőségeinket rendre szinte elszórakoztuk, vagy elidegeskedtük. Az első félidő elején aztán egy labdakihozatalnál a nagy igyekezetünkben ráléptünk a labdára, amiből az első gól született, majd a második játékrész vége előtt ellenfelünk egy lecsorgó labdába püfölt bele a saját kapuja előtt, ami a mezőnyben játszó kapusunk felett sajnos a hálónkban kötött ki. Így elveszíteni az eddigi nagyszerű szériánkat fájó, de igaz a mondás a futballt gólra játszák, amiben mi most alulmaradtunk. A második mérkőzésünk sajnos komolytalannak tekinthető, ahol már a második félidőre plusz feladatokkal kellett ellátnom a srácokat, hogy mindkét fél részére maradjon valami sportértéke az összecsapásnak.